Дошкільний навчальний заклад(ясла-садок) комбінованого типу №26  - це маленький всесвіт, який  вміщує в собі цілі галактики зі своїми законами, знаннями, інтересами.

В дитячому садку функціонує десять вікових груп - вісім дошкільного віку та дві  групи раннього віку. Світлі, просторі приміщення заповнюють дитячі голоси. З першого дня перебування в дошкільному закладі діти оточені постійним піклуванням та увагою всього педагогічного колективу. Кожна дитина в садочку може знайти себе, збагатити свій життєвий досвід, навчитися пізнавати невідоме, непізнане та самоствердитися.

М`які килими, яскраві іграшки, зручні меблі, заповнені свіжими пахощами зеленого розмаїття, світлі та просторі групові кімнати бавлять і тішать малюків; приваблюють своїм неповторним інтер’єром просторі та затишні спальні кімнати.

У дошкільному закладі працюють досвідчені люди, знавці своєї справи, які разом із адміністрацією закладу перебувають у постійному пошуку шляхів та оновлення дошкільної освіти. Колектив закладу - це однодумці, яких об’єднує найцінніше - ДИТИНА.

Адміністрація дошкільного закладу

З липня 2016 року наш дошкільний заклад очолила молодий, енергійний керівник Бербушенко Валентина Іванівна.

Бербушенко Валентина Іванівна   працює в галузі освіти з  1993 року. Має кваліфікаційну категорію    «спеціаліст  вищої категорії» та педагогічне звання "вихователь - методист".

Легко творити та віддавати своє тепло дітям, коли педагогічний колектив працює в співдружності з вихователем – методистом дитячого садка Московченко Тетяною Олексіївною.

Життєвим кредом якої є: "Жити вчинками, а не діями», вона є генератором, який заводить, запалює і підтримує належний тонус роботи".    Робота методичної служби спрямована   на створення такого  освітнього  простору, в якому зможе повністю реалізуватися творчий потенціал всього педагогічного колективу, на  створення умов для впровадження Базового компоненту дошкільної освіти та програми виховання і навчання дітей від двох до семи років «Дитина».  Методичний кабінет - це показник педагогічних досягнень колективу, скарбничка традицій дошкільного закладу.

Психологічна служба.

Невід’ємною ланкою в освітньо - виховному процесі є діяльність психологічної  служби дошкільного навчального закладу, яка яка успішно створює умови для  максимального розкриття творчого потенціалу кожної дитини, сприяє формуванню практичних умінь та позитивного ставлення старших дошкільників до школи. Батьки можуть отримати консультацію психолога з будь – яких типових проблем у вихованні дітей. В спільній роботі вихователя та психолога зосереджено увагу на доцільних психологічних прийомах в індивідуальній роботі з дошкільниками.

Фізично - оздоровчий напрямок.

Дошкільний заклад  спрямовує свою основну роботу на фізичний розвиток  дитини, тому фізкультурно  –  оздоровчий  напрямок  роботи  є пріоритетним, адже саме в перші роки життя дитини закладається  фундамент її здоров’я, фізичного розвитку та рухової активності. Для цього у нас створені необхідні умови: є спортивна зала, сольова кімната, літній басейн, спортивні осередки у групових кімнатах. Фізкультурно – валеологічний блок  - це: заняття з фізкультури та валеології, ранкова гімнастика та гімнастика пробудження після сну, фізкультура на повітрі, хвилинки – здоровинки, загартування, дні здоров’я, спортивні свята та розваги. Проводиться ця робота як частина освітньо – виховного процесу за змістом практико – орієнтовного проекту «Здорова дитина», розробник Московченко Т.О.

Гурткова робота.

Гурткова робота – це широкий крок до особистісно – орієнтованої освіти і дозволяє педагогам  вести роботу по всебічному розвитку дітей, формуванню у них універсальних, креативних  задатків до рівня відповідних вікових можливостей і вимог сучасного суспільства.  Вже не  перший рік працюють і отримують позитивні відгуки від батьків.

Гурток музично – ритмічної діяльності «Топотушки», організатор  Белікова Н.В., керівник музичний .

Спортивний гурток «Лотос»,  організатор Астахова Т.В.

Наш колектив

В серці кожної дитини звучить своя струна. Відшукати цю струну і дати можливість  їй зазвучати – це і є покликання педагогічного колективу дошкільного навчального закладу № 26.

У дошкільному закладі працює 50 працівників:

Вихователь – методист – 1;

Психолог – 1;

Вчитель-логопед - 1;

Керівник музичний – 2;

Інструктор з фізкультури – 1;

Вихователів – 21;

Медична сестра – 1;

Технічні працівники – 22;

Кваліфікація педагогічних працівників:

- вища категорія – 4 педагоги;

-  I категорія        - 6 педагогів;

- II категорія       – 6 педагогів;

- спеціаліст          - 10 педагогів;

- звання «вихователь-методист» - 3 педагоги;

- звання «старший вихователь»   -1педагог;

Структура методичної служби ДНЗ:

-педагогічна рада;

-відкриті покази;

-консультації;

-вісник педагога( інформаційно-педагогічна служба);

-семінар-коучинг;

-семінар;

-ініціативна група;

-семінари – практикуми;

-тренінги.

Навчальна, матеріально - технічна база:

-методичний кабінет;

-кабінет практичного психолога;

-логопедичний кабінет;

-кабінет керівника  музичного;

-медичний кабінет;

-спортивна зала;

-сольова кімната;

-музична зала;

-міні – музей «Берегиня»;

Ми поряд із дитинством живемо

Його ми знову й знову проживаєм.

Дитинство в серці щоб завжди жило

Ми кожному дошкільнику бажаєм.

А завтра знову в дитсадок прийдем,

почуємо дзвінкий дитячий гомін

І у душі знов казка оживе,

де кожна стежка рідна і знайома.

Наш садок – це світ дитинства,

Друзів кожен день збира.

Наш садок – дитяча пісня

В серці дзвоником луна.